Pěnové matrace

Spánek patří k základním potřebám každého člověka.

matrace Kamela medium

 matrace Kamela medium
 matrace Kamela medium matrace Kamela medium
 matrace Kamela medium

Jádro této luxusní matrace tvoří viscoelastická líná pěna, HR studená pěna s vysokou gramáží 55kg/m3 a tvrzená PUR pěna 40kg/m3.
Kamela je matrace s tuhým jádrem a příjemně mekkým povrchem. Špičkové materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a vysokého komfortu u této matrace.
Jádro matrace obsahuje rostlinný extrakt, který snižuje spotřebu nerostných surovin a má příjemný vliv na pokožku uživatele. Dělitelný, pratelný potah matrace. Matrace je vhodná na lamelový rošt s polohováním nebo na pevnou podložku.

Nové provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem.
Celková gramáž výplně je u potahů SILVER, BAMBUS, JEDNOROŽEC a M-PHONE 940 gr/m2 a u potahu SEACELL 1600 gr/m2. Pro výplň používáme speciální, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25 kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost. 3D AIR SYSTEM je proužek na obvodu matrace skutečně umocňuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností.

Nosnost 130 Kg.
Výška matrace je 24 cm.
Záruka 7 letDalší rozměry a ceny najdete v ceníku
  matrace Extra, Comfort Line  

Nábytek z masivu z důvodu svého přírodního původu neobsahuje zdraví škodlivé toxické látky.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010